Blog

Ramazan ile Yeni Bir Başlangıç İçin 6 Kural

Ramazan ile Yeni Bir Başlangıç İçin 6 Kural

Ramazan ayına biraz buruk, fazlaca sessiz sedasız girmiş olsak da, son zamanlarda yaşadığımız can sıkıcı durumlar hayatlarımızı fazlasıyla değiştirdi. Evlerimizde kalarak zor geçirdiğimiz günler Ramazan’la birleşince, zaman hiç geçmez oldu. Özenle hazırladığımız kalabalık misafir sofraları yerlerini çekirdek aile sofralarına bıraktı. Kısacası tam olarak “nerede o eski Ramazanlar” dediğimiz bir aya girmiş olarak bulduk kendimizi. Bu ara kiminle konuşsam, evde kalmaktan şikayetçi ama bir o kadar da alışmış, çık desen çıkamayacak durumda. Salgın adına iyi haberlerin yavaş yavaş gelmeye başladığı bugünlerde kendimizi de toparlamaya başlamanın zamanı gelmedi mi? Ramazan ayını bu toparlanmaya bir bahane kabul edip, yeniden özgürlüğe kavuşacağımız günlere hazırlanmanın tam zamanı. Bu sebeple sizlere Ramazan’ı verimli geçirirken, özgür günlere hazırlık yapmamı sağlayan 6 öneriden bahsetmek istiyorum.


Devamını Oku
Yaz Modası

Yaz Modası

Her konuda bir moda olduğu gibi organizasyon konseptleri konusunda da sıkça değişen bir moda var. Daha önce kıymeti anlaşılmamış bir çiçek, bir meyve kurusu, bir hayvan, daha önce hiç bir araya gelmemiş iki renk tonu.. Hepsi bir gün moda olmak için sırada bekliyor gibiler. Mevsimlerin çok etken olduğu sezon değişimlerine yön veren moda sayesinde, bizler de daha önce aklımızın ucundan geçmeyen renk ve konseptlere aşina oluyoruz ve adeta zevklerimiz o yönde değişiyor. 


Devamını Oku
Zamane Hedefleri

Zamane Hedefleri

Zaman çok karmaşık bir hal aldı, neyin doğru, neyin yanlış olduğunu anlayamadığımız gibi normaller anormallerle yer değiştirdiği için artık anormallerin doğru ve hak kabul edildiği bir dönemde yaşıyoruz. 

Yakın zamanda hepimizin zorunlu olarak dijitalleştiği bir dönem geçirdik, hala da o dönemin içindeyiz. Evlerimizi temizledik, dolaplarımızı düzenledik, ekmeklerimizi, pizzalarımızı, yeri geldi pidelerimizi yaptık. Sonrasında kendimizi oyalayacak başka şeyler bulamadık ve beklenen oldu telefonlarımıza gömüldük. 


Devamını Oku
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)